EN
Radošā inteliģence par valsts prezidentu

Latvijas Kultūras akadēmija aicina uz diskusiju par valsts prezidenta institūcijas un personības lomu Latvijas sabiedrībā

17. februārī Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā „Zirgu pasts” plkst. 15:00 norisināsies diskusija par valsts prezidenta institūcijas un personības lomu Latvijas sabiedrībā, kurā piedalīties ir aicināti kultūras un mākslas nozaru, kā arī radošās sfēras pārstāvji – gan nozaru profesionāļi, gan studējošie.

Turpinot akadēmiskajā vidē un publiskajā telpā aizsākto domu apmaiņu, notiks radošās inteliģences diskusija par Latvijas valsts prezidenta institūcijas uzdevumiem šodienas sabiedriski politiskajā situācijā Latvijā un pasaulē. Diskusijas mērķis ir aktualizēt sabiedrisko pieprasījumu prezidenta izvēles jautājumos un argumentācijā, kā arī rast atbildes uz jautājumu: kādam jābūt nākamajam valsts prezidentam?

Diskusijā savu viedokli paudīs vairāki kultūras un mākslas nozares viedokļu līderi, tai skaitā Jānis Balodis, Pauls Bankovskis, Aigars Bikše, Jānis Holšteins, Jānis Peters, Ieva Struka, Ilmārs Šlāpins, Andris Teikmanis u.c. Diskusiju vadīs Arno Jundze.

Aktualizēt radošās inteliģences viedokli valsts prezidenta institūcijas jautājumos, rosināja Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” aicinājums diskusijā uzklausīt sabiedrības viedokli. Aicināti ir arī citu LR Saeimā pārstāvēto politisko partiju pārstāvji klātienē uzklausīt diskusijas dalībnieku viedokļus un vērtējumus, kā arī atbildēt uz kultūras un mākslas nozaru pārstāvju jautājumiem par valsts prezidenta izvēles argumentāciju un norisi.

Diskusijas informatīvais atbalstītājs ir Kultūras un patstāvīgas domas portāls www.satori.lv

 

Diskusija būs vērojama portālā tiešraidē portālā www.satori.lv


atgriezties